Zabius M – douszne słuchawki dla graczy od Genius

Genius zaprezentował nowy zestaw słuchawek dla graczy, których cechą charakterystyczną jest wykorzystanie przetworników neodymowych. Co ciekawe, są to słuchawki douszne, co w przypadku sprzętu dla graczy nieczęsto się zdarza.

Dane techniczne

Słuchawki Genius Zabius M zostały wyposażone w 13 mm, neodymowe przetworniki. Według producenta zapewnia to wyższą jakość dźwięku niż w przypadku magnesów ferrytowych. Konstrukcja, jak przystało na słuchawki dla graczy, oferować ma głęboki bas, ale twórcy deklarują, że nie zapomnieli też o klarowności środkowego i wysokiego pasma. Częstotliwość przenoszenia Genius Zabius M wynosi od 20 Hz – 20 kHz, a czułość 100 dB.
Genius Zabius M

zabius m - genius

Zestaw oferuje także mikrofon umieszczony na kablu. Jego parametry wyglądają następująco: pasmo przenoszenia od 100 Hz do 10 kHz przy odstępie sygnału od szumu na poziomie 42 dB. Dzięki przyciskowi umieszczonemu na mikrofonie, możliwy jest odbiór rozmów telefonicznych (po podłączeniu do smartfona oczywiście).

Dodatkowe gadżety do Zabius M

Razem ze słuchawkami użytkownik otrzymuje zestaw nakładek dousznych, przejściówkę mini jack 3,5 mm i specjalne etui . Produkt pojawić ma się na rynku w drugim kwartale 2014 roku. Cena nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że słuchawki zostaną objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

źródło: pclab

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>