Nowość! Aivia Uranium – bezprzewodowa mysz dla graczy

Długo oczekiwaną serię urządzeń peryferyjnych Aivia Series dołączył do swojej oferty Gigabyte. Są to specjalne myszy Aivia Uranium, które są zaprojektowane w sposób ekskluzywny dla graczy oferując bezprzewodowe połączenie.

aivia uranium

O myszy i stacji GHOST Macro Station

Myszki z serii Aivia zapewniają super grę bez zbędnych utrudnień i kłopotów. Jedną z ważniejszych atrakcji urządzenia jest z pewnością specjala stacja dokująca GHOST Macro Station. Stacja GHOST została wyposażona w wyświetlacz OLED, który wyświetla szczegóły dotyczące myszy. Używając stacji możemy ustawić rozdzielczość DPI myszy, czy preferencje hotkeyów. Dodatkowo stacja dokująca poinformuje nas o poziomie naładowania baterii.

Zasilanie myszy, wymiary, masa i DPI

Mysz Aiva Uranium zasilana jest przez dwie baterie AA. W stacji dokującej jest dostępny przedłużony kabel USB, który możemy wykorzystać do podłaczenia myszy do komputera, albo ją naładować. Wymiary fizyczne myszy to 130mm długości x 78mm szerokości i 40mm wysokości. Mysz została wyposażona w podwójne sensory laserowe co pozwoliło na osiągnięcie niesamowitej rozdzielczości 6500 DPI. Mysz zawiera 10 programowalnych przycisków, a jej cena to ok. 400 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>