Nowe słuchawki dla graczy – Asus Cerberus!

Asus zaprezentował nowy model słuchawek dla graczy, kompatybilny z komputerami PC, MAC, urządzeniami mobilnymi, a nawet konsolą PlayStation 4.

Słuchawki zostały wyposażone w przetworniki neodymowe o średnicy 60mm, które (jak zapewnia producent) zapewniają mocny i głęboki dźwięk. W trakcie gry użytkownik ma wyraźnie słyszeć, skąd dochodzą dźwięki strzałów czy kroków. Słuchawki Cerberus oferują również reprodukcję, zarówno w przypadku nagrania koncertowego, ludzkiego głosu, czy ścieżki dźwiękowej do filmu.

ASUS-Cerberus-gaming-headset

Pełnowymiarowe poduszki na uszy o średnicy 100mm pokryte zostały skórą poliuretanową i wykonane z miękkiego materiału. Doskonale izolują szumy z otoczenia zewnętrznego i zapewniają komfort noszenia, nawet przy dłuższym czasie korzystania. Pałąk słuchawek dopasowuje się do kształtu głowy i sprawia, że odpowiednio mocno trzymają się one na głowie.

Z myślą o graczach słuchawki Cerberus wyposażono w jednokierunkowy mikrofon. Pokrywa go wysokiej jakości pianka, która eliminuje zewnętrzne zakłócenia, co przekłada się na komunikację w grach. Wraz z zestawem Cerberus gracze otrzymują kabel o łącznej długości 2,5m (kabel główny 1,2m, przedłużacz 1,3m), który zapewnia wygodę podczas pracy z komputerem, czy domowymsprzętemmultimedialnym. Przedłużacz posiada osobne wtyczki 3,5mm dla słuchawek i mikrofonu, co oznacza dużą kompatybilność z wieloma urządzeniami. Oba kable są plecione, co zapewnia wysoką wytrzymałość.

ASUS-Cerberus-gaming-headset3

Na komfort użytkowania słuchawek z urządzeniami mobilnymi ma wpływ odczepiany mikrofon i 1,2-metrowy kabel. Taka długość wskazywana jest przez klientów jako odpowiednia do zastosowań mobilnych. Kabel główny posiada czterobiegunową wtyczkę 3,5mm, która ułatwia podłączenie do tego typu sprzętu. Na kablu znajduje się również mikrofon, który dobrze sprawdza się przy prowadzeniu rozmów w podróży.

Zestaw słuchawkowy Asus Cerberus będzie dostępny w Polsce od 28 stycznia 2014 r.Sugerowana cena detaliczna: 209 zł brutto

źródło: PCformat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>