Storm Ceres-300 i Ceres-500 – CM prezentuje słuchawki dla graczy

Cooler Master zapowiedziało dwa nowe zestawy słuchawkowe przeznaczone dla graczy – CM Storm Ceres-300 i Ceres -500. Czym różnią się od zeszłorocznej konstrukcji – Ceres-400?

To, co od razu przykuło naszą uwagę, to design – projekt obu, podkreślmy, różniących się słuchawek prezentuje się – przynajmniej na udostępnionych zdjęciach – lepiej niż Ceres-400. Słuchawki są dostępne w kolorze czarnym z odrobiną bieli.

CM Storm 300 - 4

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i teraz wykorzystano 40-milimetrowe przetworniki wysokiej jakości – żadną niespodzianką jest brak szczegółowszych informacji. Jeśli chodzi o podstawową specyfikację, to pasmo przenoszenia wynosi od 20 do 20 tys. Hz, a czułość to 112 dB i 116 dB dla Ceres-500 (+/-4 dB), czyli nieco więcej niż w przypadku poprzedniego modelu o oznaczeniu Ceres-400. Słuchawki można podłączyć zwykłym kablem jack 3.5 o długości 2 m (model 300) i 3 m (model 500). Drugi z prezentowanych zestawów umożliwia również podłączenie pod port USB. Firma Cooler Master przyzwyczaiła już użytkowników do regulowanego pałąka, więc i tym razem tradycji stało się zadość, dzięki czemu przyszli nabywcy mogą dostosować słuchawki odpowiednio do kształtu głowy.

W obu przypadkach wbudowano odpinany mikrofon o czułości 54 dB (+/- 3dB). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji głośności i szumów oraz opcja wyłączenia i włączenia. Ponadto w droższym modelu zastosowano dwa tryby działania (PC i konsola), co docenią zwłaszcza użytkownicy grający na większej liczbie urządzeń.

CM Storm 300 - 4

Produkty objęte są dwuletnią gwarancją producenta. Niestety, nie ujawniono ani ceny detalicznej, ani przewidywanej daty wydania, które są zależne od regionu. Z pewnością należy spodziewać się ich jeszcze w tym roku.

CM Storm 300 - 4

CM Storm 300 - 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>