asus-orion-sluchawki-gracze-660x440

ROG Orion – nowe słuchawki ASUSa dla graczy!

Słuchawki ASUS ROG Orion doczekały się nowej wersji, która współpracuje nie tylko z PC i MAC, ale również z konsolami Xbox 360 i PlayStation 3. Najmocniejszym punktem słuchawek ASUS Orion for Consoles ma być nowy wzmacniacz Spitfire II.

Słuchawki wyposażone zostały w obszyte miękką skórą nauszniki o średnicy 100 mm, które zakrywają całe uszy. Komfort grania w ASUS Orion ma też zapewnić niewielka waga gadżetu – 268 g. Za mocne brzmienie odpowiadają natomiast neodymowe przetworniki o średnicy 50 mm. Komunikację z innymigraczami umożliwi zaś chowany mikrofon, a kontroler znajdujący się na kablu pozwala regulować głośność i wyciszać mikrofon.

asus-orion-sluchawki-gracze-660x440

Eliminacja szumów otoczenia i wzmocnienie dźwięku

W zestawie Orion for Consoles znajduje się Spitfire II – zasilany z USB procesor audio z ENC i wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Wzmacniacz odpowiada za głębsze brzmienie i lepsze rozeznanie w sytuacji na polu wirtualnej walki. Z kolei technologia Spitfire II ENC eliminuje ponad 90 proc. szumów. Wbudowany mikrofon aktywnie wykrywa i eliminuje dźwięki otoczenia takie jak: rozmowy czy stukanie w klawisze klawiatury.

Kompatybilność z konsolami i komputerami

Słuchawki sprzedawane są w zestawie z rozdzielaczem RCA i kablami USB, co powinno pozwolić na bezproblemowe podłączenie gadżetu do większości konsol i komputerów. Gracze korzystający z konsoli Xbox, będą mogli korzystać z mikrofonu, po podłączeniu kontrolerów do Spitfire II za pomocą 2,5-metrowego kabla z końcówką jack. Dodatkowo, kabel, którym podłączamy słuchawki do konsoli lub komputera jest pleciony i ma długość 2,5 m, z możliwością wydłużenia o kolejne 1,5 m przez kabel Spitfire II.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>