klawiatura mech cooler master

Klawiatura MECH – Cooler Master pracuje nad klawiaturą mechaniczną!

Firma Cooler Master zaprezentowała swoją nową mechaniczną klawiaturę z serii AL skierowaną do graczy, zdaniemproducenta MECH, bo tak nazywa się urządzenie, powinien spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, którzy będą mogli dostosować go do swoich potrzeb.

Co zatem oferuje sprzęt? Znajdziemy tu procesor ARM, który zajmuje się obsługą Rapid Fire Engine. Pozwoli to nie tylko na szybkie reagowanie w grach akcji, ale również zapisanie i edytowanie 15 makr na każdym z pięciu profili, co daje łącznie nawet 75 makr do wykorzystania. Nie zabrakło również technologii N Key Rollover umożliwiającej jednoczesne naciśnięcie i aktywowanie nawet do 64 klawiszy.

Sprzęt podłączymy do komputera za pomocą portu USB, a sam pleciony przewód możemy odpiąć od klawiatury, co wraz ze specjalną wzmocnioną rączką ułatwi jej transport. Klawiatura posiada z boku 2 porty USB 3.0 orazstandardowe gniazda audio. Urządzenie tej klasy nie mogło obyć się bez podświetlenia LED, dzięki czemu otrzymaliśmy 3 tryby jego działania i 5 poziomów jasności.

Warto również wspomnieć o aluminiowej nakładce, którą możemy szybko zdjąć i wymienić odkręcając kilka śrubek oraz mechanicznych przełącznikach Cherry MX (do wyboru  Blue, Red lub Brown), które wytrzymać mają nawet do 50 mln naciśnięć.

Niestety wciąż nie znamy ceny i daty premiery klawiatury.

Zdjęcia prototypu klawiatury MECH

cm_storm_mech_1

cm_storm_mech_2

cm_storm_mech_4

cm_storm_mech_3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>